ADD-ON AM2400D4DR4RN/16G 16GB DDR4 2400MHZ DR RDIMM
Availablity :
In Stock
| Length | 7.5 in |
| Width | 2.5 in |
| Height | 1 in |
| Weight | 0.11 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 7.5 in |
| Width | 2.5 in |
| Height | 1 in |