Eaton 9PXEBM180RTG2 180V Extended Battery Module (EBM) for Select Eaton 9PX G2 UPS Systems, 3U Rack/Tower
Availablity :
In Stock
| Length | 38.5 in |
| Width | 23.4 in |
| Height | 12.7 in |