StarTech 3 ft. CAT6 Ethernet cable - 10 Pack - ETL Verified - Blue CAT6 Patch Cord - Snagless RJ45 Connectors - 24 AWG Copper Wire – UTP Ethernet Cable - N6PATCH3BL10PK
Availablity :
In Stock
| Length | 13 in |
| Width | 10 in |
| Height | 2.5 in |