StarTech 3FT-LC10A-POWERCORD 3ft (91cm) Computer Power Cord, NEMA 5-15P to Locking C13, 125V 10A, 18AWG, AC Power Cable, ETL Listed, TAA
Availablity :
In Stock
Call us for price (669) 244-0333
| Length | 3.9 in |
| Width | 9.8 in |
| Height | 1.4 in |