StarTech 10FT-LC10A-POWERCORD 10ft (3m) Computer Power Cord, NEMA 5-15P to Locking C13, 125V 10A, 18AWG, AC Power Cable, ETL Listed, TAA
Availablity :
In Stock
Call us for price (669) 244-0333
| Length | 3.9 in |
| Width | 11.1 in |
| Height | 2 in |