SIIG CE-KV0F11-S1 4x1 HDMI 4K HDR KVM USB 3.0 Switch - KVM / audio / USB switch - 4 ports
Availablity :
In Stock
| Length | 11 in |
| Width | 7.1 in |
| Height | 2.7 in |