SAMSUNG UN32F6000FFXZA 32in LED Series 9 FHD 1920x1080 TV
Availablity :
In Stock
| Length | 20 in |
| Width | 4.5 in |
| Height | 31.5 in |
| Weight | 12.45 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 20 in |
| Width | 4.5 in |
| Height | 31.5 in |