Samsung HG50U701FNFXZA HU701F Series - 50" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD TV - Crystal UHD - 4K
Availablity :
In Stock
| Length | 52.6 in |
| Width | 30.1 in |
| Height | 5 in |