Samsung HG50CU708NF HCU708 Series - 50" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD TV - Crystal UHD - 4K - for hotel /
Availablity :
In Stock
| Length | 49.8 in |
| Width | 30.7 in |
| Height | 5.9 in |