Samsung HG43U701FNF HU701F Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD TV - Crystal UHD - 4K - for hotel /
Availablity :
In Stock
| Length | 46.5 in |
| Width | 5.85 in |
| Height | 24.5 in |