Samsung HG43U600FNF HU600F Series - 43" with Integrated Pro:Idiom LED-backlit LCD TV - Crystal UHD - 4K - for hotel /
Availablity :
In Stock
| Length | 42 in |
| Width | 25.75 in |
| Height | 4.75 in |