JUNIPER JPSU-150-AC-AFO EX4100 AND EX3400 150W AC PSU FRONT-TO-B
Availablity :
In Stock
| Length | 18.95 in |
| Width | 6.25 in |
| Height | 4 in |
| Weight | 2.47 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 18.95 in |
| Width | 6.25 in |
| Height | 4 in |