INTEL E25GSFP28SR TRANSCEIVER - SFP28 - MMF - 25GBPS - 25 GIGABIT ETHERNET - WIRED - WAVE LENGTH:
Availablity :
In Stock
| Length | 2.5 in |
| Width | 4.7 in |
| Height | 0.9 in |