In-win BL040.FF300TB3F 11.5L Small Form Factor SFF Chassis 300W TFX Power Supply Pre-installed
Availablity :
Out of Stock
Call us for price (669) 244-0333
| Length | 16 in |
| Width | 6.1 in |
| Height | 19.2 in |