Eaton Tripp Lite Series PV400USB 400W PowerVerter Compact Car Inverter 2 AC/2USB 3.1A/Battery Cables/Cigarette Lighter Adapter
Availablity :
In Stock
| Length | 7 in |
| Width | 6.2 in |
| Height | 2.7 in |