Eaton Tripp Lite Series N845A-02M-12TAA 100G Multimode 50/125 OM4 Fiber Optic Cable 12F MPO/MPO-PC F/F Type-A Polarity OFNP Aqua 2 m TAA
Availablity :
In Stock
| Length | 0.5 in |
| Width | 7 in |
| Height | 9 in |