EATON TRIPP LITE SERIES BP48VRXLTAA 48V EXTENDED BATTERY MODULE (EBM) FOR SELECT 1500VA SMAR
Availablity :
Out of Stock
Call us for price (669) 244-0333
| Length | 23 in |
| Width | 19.6 in |
| Height | 9.4 in |