Eaton Tripp Lite Series M100-10N-BK USB-A to Lightning Sync/Charge Cable, MFi Certified - Black, M/M, 10 in. (0.25 m) - Lightning
Availablity :
In Stock
| Length | 5.45 in |
| Width | 2.45 in |
| Height | 1 in |