EATON TRIPP LITE SERIES SMART1200PSGLCD 1200VA 720W 120V PURE SINE WAVE GAMING UPS BATTERY BACKU
Availablity :
In Stock
| Length | 21 in |
| Width | 8.2 in |
| Height | 15.6 in |