EATON TRIPP LITE SERIES RBC12V55ET EXTERNAL 12V DC BATTERY MODULE FOR 120V AC EXTREME TEMPE
Availablity :
In Stock
| Length | 7.5 in |
| Width | 10 in |
| Height | 11.5 in |