EATON P782-010-HA HDMI KVM CABLE KIT - USB-A,3.5MM,HDMI LEFT CONNECTOR - MALE LEFT GENDER - USB-B,
Availablity :
In Stock
| Length | 10 in |
| Width | 8 in |
| Height | 1.5 in |