EATON EBMCBL180 9PX ACCESSORIES, EBM CABLE, 1,8 M, FOR EXTENDED BATTERY MODULE 180 V
Availablity :
In Stock
| Length | 22.7 in |
| Width | 13.8 in |
| Height | 12.2 in |