Eaton 9SXEBM48 48V Extended Battery Module (EBM) for 9SX1500 and 9SX1500G UPS Systems, Tower
Availablity :
In Stock
| Length | 15.1 in |
| Width | 6.3 in |
| Height | 9.9 in |