Eaton 9PXEBM48RT-L 9PX 48V Lithium-ion Extended Battery Module EBM used for 9PX1500RT-L, 9PX1500RTN-L, 9PX1500GRT-L UPS 1U Rack/Tower
Availablity :
In Stock
| Length | 17.6 in |
| Width | 17.2 in |
| Height | 1.7 in |