D-LINK DGS-1100-24V2 24-PORT GIGABIT SMART MANAGED SWITCH, 24 X 1G PORTS, SEGREGATE DIF
Availablity :
In Stock
| Length | 14.3 in |
| Width | 13.3 in |
| Height | 4.2 in |