AXIOM SFPC12-MR53-AX OC-48/STM-16 LR2 CWDM SFP Transceiver
Availablity :
In Stock
| Length | 2.21 in |
| Width | 0.53 in |
| Height | 0.49 in |
| Weight | 0.37 lbs |
Write Your Own Review
| Length | 2.21 in |
| Width | 0.53 in |
| Height | 0.49 in |