ADD-ON SFP-1.25G-ZX70-AO Huawei SFP-1.25G-ZX70 TAA 1000BASE-ZX SFP Transceiver
Availablity :
In Stock
| Length | 4.75 in |
| Width | 2.75 in |
| Height | 1.2 in |